Choď na obsah Choď na menu

BATE vs Arsenal: 2-4

Zábavná soutěž a uspokojující výhra pro experimentální stranu Arsenalu. BATE vs Arsenal: 2-4. Borisov začal strašně, ale ukázal se, že je slušným odpůrcem. Wilshere byl v prvním poločasu vynikající, ale na konci skončil. Všichni mladíci Arsenalu vyrazili a Holding a Giroud zaznamenali cíle.

Theo Walcott dvojitý Arsenal na cestě k vítězství u Bate Borisov. Tam byly dva cíle pro Theo Walcott, jeden pro Rob Holding a jeden pro Olivier Giroud. Giroud dostal 100. gól pro Arsenal a připojil se k panteonu, který zahrnuje Thierryho Henryho, Cliffa Bastina a Robina van Persie.

"Měli jsme dobrou soudržnost a hráli jsme fotbal, jako bych chtěl, aby hráli, s dobrým tempem," řekl Wenger. "Trvalo jsme to 65 minut a pak bylo posledních 20 minut trochu obtížnější."