Choď na obsah Choď na menu

Evropská Liga - Arsenal 6:0 BATE Borisov

Arsenal s Davidem Ospinou v brance deklasoval BATE Borisov 6:0. Do vedení šel favorit už v 11. minutě, po pádu Walcotta se míč odrazil k Debuchymu a ten přesnou křižnou ranou prostřelil Ščerbického.

Jeden z gólů vstřelil záložník Wilshere a oslavil první soutěžní trefu v Fotbalový Dres "Kanonýrů" po dvou a půl letech. V 65. minutě poté fauloval Milunovič Walcotta a prosadil se i Olivier Giroud, když proměnil nařízenou penaltu. Poslední slovo měl Mohamed Elneny, kterému ideální pas poslal Wilshere. Arsenal si tak doma s chutí zastřílel, BATE zničil poměrem 6:0.

Trenér vítězů Arséne Wenger se mohl radovat z jubilejního 700. vítězství na lavičce Arsenalu. Fanoušci nosí Fotbalové Dresy Arsenal k oslavě svého vítězství!